DRITA E DIJES - Portail


Shkolla DRITA E DIJES Tirane, ju fton ne bankat e saje.
 
PortailPortail  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Tema Fundit
» Te rejat
Thu Aug 21, 2008 2:14 pm nga Admin

» informacion
Fri Aug 08, 2008 11:40 am nga instict

» Cfar ofron Drita e dijes.
Mon Aug 04, 2008 11:30 am nga Admin

Navigation
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Te rejat
Thu Aug 21, 2008 2:14 pm nga Admin
Ketu edukohen qytetare te se ardhmes me cilesine e liderit.
Mesim me metoda mesimdhenieje bashkekohore.
Zhvillim i mendimit, harmonizimi i dijeve, zbulimi i talenteve.
Mesim pa emocione e strese


Komentet: 0
Cfar ofron Drita e dijes.
Mon Aug 04, 2008 11:30 am nga Admin
Shikoni galerine dhe mund te gjeni pamje te shkolles.

http://dritaedijes.albanianforum.net/gallery/Pamje-nga-shkolla/Pamje-nga-shkolla-cat_c1.htm
Kjo shkolle, eshte nje nder shkollat me te mira jo publike 9-vjecare per vete vizionin e saj. Femijet tuaj do te kene mundesine te thellohen ne dijet e tyre duke bere ndryshimin me te gjitha shkollat e tjera.


  • Per here te pare, Anglishtja hyn me libra te Oksfordit qe nga klasa e pare.Skolla e shikon anglishten ne sistemin e saj here ne jave duke zhvilluar mesim gramatike audio e video.Tani femijet tuaj nuk do te kene nevoje te ndjekin kurse private anglishteje.


  • Sistemi i sofistikuar audio dhe video do tiu japi mundesi femijeve tuaj te komunikojne anglisht qe ne klase te pare.


  • Mesimi i nje gjuhe te dyte si italisht,gjermanisht ose frengjisht ne varesi te preferencave te nxenesve.


  • Kompjuteri eshte nje tjeter fushe, ku femijet tuaj do te aftesohen fal nje laboratori modern te sapo inaguruar dhe me internet pa limit te survejuar e te drejtuar drejt websiteve me te keshillueshme per femije.

SOT NXENES NE SHKOLLEN "DRITA E DIJES" , NESER QYTETARE TE FORMUAR NE JETE...

Komentet: 0
Sondazh
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Wed Nov 04, 2009 8:10 pm
Statistikat
Forumi ka 5 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri interisti_dr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3 artikuj v 3 temat