DRITA E DIJES

Shkolla DRITA E DIJES Tirane, ju fton ne bankat e saje.
 
PortailPortail  ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Cfar ofron Drita e dijes.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 2
Join date : 04/08/2008

MesazhTitulli: Cfar ofron Drita e dijes.   Mon Aug 04, 2008 11:30 am

Shikoni galerine dhe mund te gjeni pamje te shkolles.

http://dritaedijes.albanianforum.net/gallery/Pamje-nga-shkolla/Pamje-nga-shkolla-cat_c1.htm
Kjo shkolle, eshte nje nder shkollat me te mira jo publike 9-vjecare per vete vizionin e saj. Femijet tuaj do te kene mundesine te thellohen ne dijet e tyre duke bere ndryshimin me te gjitha shkollat e tjera.


  • Per here te pare, Anglishtja hyn me libra te Oksfordit qe nga klasa e pare.Skolla e shikon anglishten ne sistemin e saj here ne jave duke zhvilluar mesim gramatike audio e video.Tani femijet tuaj nuk do te kene nevoje te ndjekin kurse private anglishteje.


  • Sistemi i sofistikuar audio dhe video do tiu japi mundesi femijeve tuaj te komunikojne anglisht qe ne klase te pare.


  • Mesimi i nje gjuhe te dyte si italisht,gjermanisht ose frengjisht ne varesi te preferencave te nxenesve.


  • Kompjuteri eshte nje tjeter fushe, ku femijet tuaj do te aftesohen fal nje laboratori modern te sapo inaguruar dhe me internet pa limit te survejuar e te drejtuar drejt websiteve me te keshillueshme per femije.

SOT NXENES NE SHKOLLEN "DRITA E DIJES" , NESER QYTETARE TE FORMUAR NE JETE...


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Tue Aug 05, 2008 11:51 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dritaedijes.albanianforum.net
 
Cfar ofron Drita e dijes.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DRITA E DIJES :: Informacioni-
Kėrce tek: